0(222)240 53 23 iletisim@anadoludiyalizmerkezi.com.tr Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Hakkımızda

Anadolu Diyaliz Merkezi
Eskişehir

Anadolu Diyaliz Merkezi

Merkezimiz 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Haziran 2007 tarihinde hastane bünyesinden ayrılıp, hemodiyaliz tedavi kurumu olarak hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışını arttırarak hizmete devam etmektedir.


Amacımız uzman, deneyimli, güler yüzlü kadromuzla hemodiyaliz hastalarının yaşam kalitesini arttırmak, yan hastalıklarına çözüm bulmak, psikolojik destek ile psikolojik ve sosyal uyumlarını arttırmaktır.


Merkezimiz haftanın altı günü günde üç seans diyaliz yapmakta olup 282 kişilik hasta kapasitemizle 06.30 ile 20.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Merkezimiz hastalarımızın geldiğinde bekleyebileceği bekleme salonu, hasta yakınlarının bekleme salonu, acil odası, bay-bayan soyunma odası, değerli eşyaları için kilitli dolap, hassas tartı sistemi, su sistemi, depo, acil bakım ve tedavi odası, hasta ve engelli wc, hemodiyaliz tedavi salonu, VİP tedavi salonu, HBS tedavi odası, HCV tedavi odası ve çalışanların ihtiyaçlarına yönelik malzeme ve bölümlerinin bulunduğu temiz ve huzur verici ortamıyla hizmet vermektedir.

Konumumuz

Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7
Odunpazarı / ESKİŞEHİR