0(222)240 53 23 iletisim@anadoludiyalizmerkezi.com.tr Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Hizmetlerimiz

Anasayfa > Hizmetlerimiz

ANADOLU DİYALİZ MERKEZİ HİZMETLERİMİZ

Merkezimiz 2004 yılında hizmete başlayıp hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışını artırarak hizmete devam etmektedir.

Amacımız uzman, deneyimli, güler yüzlü kadromuzla hemodiyaliz hastalarının yaşam kalitesini artırmak, yan hastalıklarına çözüm bulmak, psikolojik destek ile psikolojik ve sosyal uyumlarını artırmaktır.
Merkezimiz hastanın 6 günü günde 3 seans diyaliz yapmakta olup, *250 kişilik hasta kapasitemizle 06:30 ile 20:30 saatleri arasında geniş ve ferah ortamı ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz hastalarımızın geldiğinde bekleyebileceği bekleme salonu, hasta yakınlarının bekleme salonu, acil odası, bay-bayan soyunma odası bölümleri ile temiz ve huzur verici ortamı ile hizmet vermektedir.

Diyetisyenimiz bulunup, hastalarımızın evinde neyi ne oranda yiyebileceği, diyetisyenimiz, doktor ve hemşirelerimiz tarafından sürekli vurgulanmaktadır. Tahlil sonuçları itina ve sabır ile incelenip tekrar tekrar beslenme planı yapılarak yaşam kalitesinin devamı sağlanmaktadır.

Her hastamız diyaliz olurken televizyon izleyebilmekte, gazete ve dergi okuyabilmektedir. Güler yüzlü doktor, hemşire ve personelimizle her türlü ihtiyaçları giderilerek hemodiyaliz tedavisi ve yan hastalıklarının tedavisinin yanı sıra psikolojik destek verilmekte ve yaşam kaliteleri artırılmaktadır. Diyabetik hastaların kan şekeri takip ve kontrolleri itina ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra her hafta diyabetik ayak, yara kontrolleri yapılıp, iyileştirme yoluna gidilmektedir.

Fistül iğne girişleri ve katater pansumanları hemşirelerimiz tarafından itina ile yapılmakta, fistül açılımı ve katater takılması gereken hastalarımız kalp-damar cerrahisine yönlendirilerek gerekli işlemin yapılması sağlanmaktadır.

5 Servis aracı, 5 servis şoförü ile hastalarımız güvenle evinden alınıp, diyaliz sonrası evine bırakılmaktadır.
Servis güzergahlarımız;
Eskişehir’in tüm mahallelerine servisimiz bulunmaktadır.