0(222)240 53 23 iletisim@anadoludiyalizmerkezi.com.tr Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

İnsan Kaynakları

Anasayfa > İnsan Kaynakları

MİSYONUMUZ

Hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak için: Tıp Bilimine, çağın gerektirdiği yenilikleri ekleyip, etik kurallara uygun bir şekilde sürekli yükselmek ve güvenli ortamda mutlu, huzurlu, bedenen, ruhen, sosyal açıdan da tam bir iyilik halinde olmalarını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Kalite, sevgi, saygı, şeffaflık, dürüstlük ve vefaya önem veren, yenilikçi yönetimimiz ve uzman kadromuzla, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlayarak, çalışanların, huzurlu ortamda motivasyonunu arttırıp örnek gösterilen, yaptığı yeniliklerle adından söz ettiren, uluslararası standartlarda hizmet vererek, en çok tercih edilen, diyaliz merkezi olmak.

DEĞERLERİMİZ

İNSANA DEĞER VERİRİZ

Anadolu Diyaliz Merkezi çalışanları güler yüzlü, anlayışlı, özverili hizmet anlayışıyla, hastalarını önemser ve hastalarına bağlıdır. Hastalarımızın bedenen ve ruhen tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılar; geleceğe yönelik daha iyi hizmet vermeyi amaç edinerek, hastalarımızın mutlu ve huzurlu ayrılmaları için çabalar.


LİYAKATA ÖNEM VERİRİZ

Kurumumuzda ekibimize dahil ettiğimiz çalışanlar, insan kaynakları tarafından derin ve farklı bakış açılarıyla özenle seçilen kişilerdir. Hedefimize ulaşma sürecinde çalışanların bilgi, beceri ve tecrübelerinden faydalanarak hizmet politikamızla ,hastalarımıza layık, uygun stratejiler belirleriz.


BİLGİ GİZLİLİĞİNE ÖNEM VERİRİZ

Anadolu Diyaliz Merkezi çalışanları olarak hasta mahremiyetine önem verir, hasta ve kurumumuza ait her türlü bilginin korunması ve gizli tutulması için gereken özeni gösteririz.


YASALARA UYARIZ

Anadolu Diyaliz Merkezi çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara saygılıdır ve yasalara göre hareket eder.


BAŞARIMIZLA GURUR DUYARIZ

Anadolu Diyaliz Merkezi olarak çalışanlarımızla sürekli fikir alışverişinde bulunur, en iyi önerileri uygular ve sonucundaki mutluluğu ise birlikte yaşarız. Hastalarımızın tedavilerini en iyi şekilde uygular; sonucundaki iyileşme, aldığımız teşekkür ve dualarla huzurlu olarak gece uykuya dalarız. Yeni bir güne uyandığımızda ise başarabileceklerimizin heyecan ve sabırsızlığı ile yola düşer; “yola çıkıp varmayan, yoldan çıkıp varan yoktur” anlayışıyla, doğru yoldan ayrılmayız. Yürüdüğümüz yolda aklımızı, ruhumuzu ve kalbimizi katarak adım atarız. O yolda zorluklar olsa bile başarmanın gururunu yaşar, daha çok gurur ve başarı yaşayacağımıza yürekten inanırız.


FARKLIYIZ

Anadolu Diyaliz Merkezi çalışanları yenilikleri uygular ve sunduğu hizmetlerle fark yaratmanın heyecan ve mutluluğunu yaşar. Her zaman daha farklı daha yenilikçi olma yolunu izler.


ÇALIŞANLARIMIZ DEĞERLİDİR

Çalışanlarımızın tamamının emeğine saygı duyar, verdikleri hizmet ve alın terinin her damlasında emeklerini hatırlar, motive etmek için duygularına önem veririz. Dinleriz ve önerilerini alırız. İşleyişte yönetici etkisiyle değil liderlik özelliği ile, özendirici, örnek davranışları taktir eden, mevcut durumu kabul eden değil sorgulayan, yeniliklere teşvik eden, haklarını koruyan, verdikleri hizmette mesleki doyumu yaşatan ve “iyi ki Anadolu Diyalizde çalışıyorum. “ diyebilecek bir ekiple çalışmanın onurunu yaşarız.

Konumumuz

Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7
Odunpazarı / ESKİŞEHİR